czwartek, 30 października 2014

Hurra!!!

Warto było wczoraj wysiedzieć się 2 godziny na twardym krześle z powodu poślizgu w poradni rehabilitacji, a nawet być mimowolnym świadkiem najeżonej przekleństwami kłótni woniejącej używkami rozmaitymi pary rodziców jednego z małych pacjentów.

Dlaczego?
:)))

Julian może nieśmiało wracać do chusty. Oczywiście mam obserwować, czy znów się nie wygina, a jeśli tak, to pożegnać szmatę raz na zawsze, ale dla nas to szansa. Myślę nad konsultacją ws. przypomnienia wiązania plecaka:) 

Jul nie musi już jeździć cały czas na płasko. Dozwolona pozycja półleżąca, a na krótko nawet półsiedząca. A kiedy Julo już trochę się wprawi - witaj, Caretero Primusie, koniec fajdania brokułem aucianego fotelika:)

No i Juliano - przynajmniej na razie - nie musi nic ćwiczyć. Pani doktor orzekła, że bardzo ładnie się rozwija i wystarczy kontrola za miesiąc:)

Przy okazji i Andrzejek załapał się na konsultację - już nie musi nosić obcasów Thomasa. Z radości aż poszliśmy do naszego ulubionego sklepu z butami i kupiliśmy mu nie tylko nowe kozaki, ale też nowe trzewiki:) W ramach wspierania polskich marek, z których jesteśmy zadowoleni - znów Ani-But (hej hej, chcemy współpracować:p)

A na koniec to, co bardzo spodobało się pani doktor - w wersji domowej. Filmik pierwszy sprzed prawie dwóch tygodni, drugi - przedwczorajszy:)


A teraz pakuję się do łóżka, bo z poradni chyba przywiozłam sobie jakieś choróbsko:/

8 komentarzy:

 1. a jak się Julo wyginał? przy jakich sytuacjach?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Julek miał asymetrię ułożeniową - skracał sobie lewą stronę ciała, wyginał się jak rogalik. Najlepiej było to widać, kiedy leżał na plecach i właśnie w chuście.

   Usuń
 2. Ale Juliankowi nóżki latają na tych zdjęciach. :D Silny chłopiec, szybko robi postępy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja nie za bardzo wiem, jaki jest standard. Kiedy tak patrzę na Julka i oglądam stare zdjęcia Andrzejka, to widzę, że Julek rozwija się trochę wolniej od niego, ale póki specjaliści nie mają zastrzeżeń, to ja też nie mam i cieszę się postępami:)

   Usuń
 3. To świetne wiadomości - dwa problemy z głowy :) Bardzo się cieszę :))

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...